У Могилів-Подільському районі чоловік напав на братів з інвалідністю та обікрав їх
Могилів-подільські поліцейські затримали підозрюваного у розбійному нападі на двох братів з інвалідністю. Підозрюваного оперативники затримали 4 січня за кілька годин після вчинення злочину в Буші. У 19-річного хлопця вилучили гроші, мобільні телефони та інші речі потерпілих, знаряддя вчинення злочину – пістолет, а також понад пів кілограма наркотичних засобів.
3 грудня до поліції надійшло повідомлення про злочин від 40-річного жителя Івонівки. За словами заявника, близько 22:00 до будинку, де він мешкає з рідним братом увійшов невідомий чоловік в балаклаві та, погрожуючи пістолетом, відібрав сім тисяч гривень, мобільні телефони та інші речі. Чинити опір нападникові потерпілі не могли через інвалідність.
Поліцейські встановили, що до злочину може бути причетним 19-річний житель Буші. Після нападу він переховувався від поліції у будинку свого сусіда, до якого попросився переночувати. Під час затримання у підозрюваного вилучені гроші та усі речі потерпілих, пістолет та два пакети з канабісом, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Могилів-Подільському районі чоловік напав на братів з інвалідністю та обікрав їхбратів з інвалідністю](/sites/default/files/styles/compressor/1033x689/inline-images/u-mogiliv-podilskomu-rayoni-cholovik-napav-na-brativ-z-invalidnistyu-ta-obikrav-ikhbrativ-z-invalidnistyu.jpeg?itok=TvOhjdHH)
Це вже не перший злочин
Затриманий виявися причетним до викрадення автомобіля "Skoda" у жителя Ямпільської територіальної громади в грудні минулого року.
Хлопець перебував у розшуку. На викраденій автівці він поїхав на Хмельниччину. Дорогою не впорався з керуванням, з’їхав у кювет, де покинув машину. За цим фактом йому заочно оголосили про підозру за ст. 286 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) та оголосили у розшук. Вилучену у підозрюваного зброю направили на експертизу.
![У Могилів-Подільському районі чоловік напав на братів з інвалідністю та обікрав їх](/sites/default/files/styles/compressor/643x404/inline-images/u-mogiliv-podilskomu-rayoni-cholovik-napav-na-brativ-z-invalidnistyu-ta-obikrav-ikhbrativ-z-invalidnistyu-2.jpg?itok=ycnnRLfv)
Слідчі відділу поліції розслідують кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається позбавленням волі терміном до дванадцяти років з конфіскацією майна. Хлопцеві оголосили про підозру. Слідство готує клопотання про обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.
![У Могилів-Подільському районі чоловік напав на братів з інвалідністю та обікрав їх](/sites/default/files/styles/compressor/1035x690/inline-images/u-mogiliv-podilskomu-rayoni-cholovik-napav-na-brativ-z-invalidnistyu-ta-obikrav-ikhbrativ-z-invalidnistyu-3.jpeg?itok=Dp0aCsN3)
Також розпочали розслідування провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, 4 січня у с. Каташин, що у Гайсинському районі, чоловік зі зброєю забіг до будинку сусідів. В домі знаходилися дорослі та четверо дітей, чоловік хаотично почав стріляти.