У Бершаді жінка розбила сокирою телефон знайомої під час сварки
Поліцейські Бершаді затримали 42-річну жительку Гайсинського району, яка підозрюється у скоєнні грабежу щодо своєї знайомої.
Про це 7 липня інформує ВІТА ТБ з посиланням на Гайсинське районне управління поліції.
32-річна жителька Гайсинського району повідомила про те, що її знайома на ґрунті неприязних відносин спричинила їй тілесні ушкодження, після чого заволоділа мобільним телефоном, який лежав у авто, та розбила його сокирою, — йдеться у повідомленні.
За заявою потерпілої, конфлікт між жінками стався на побутовому ґрунті. Після нанесення тілесних ушкоджень підозрювана заволоділа телефоном знайомої, який лежав у автомобілі, а згодом умисно пошкодила його сокирою.
42-річну фігурантку затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Речові докази та знаряддя злочину, яким скористалася підозрювана, вилучено.
За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури слідчі повідомили жінці про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваної. Слідство щодо обставин конфлікту між жінками триває.





