Поліція розслідує обставини загибелі собак у Вінниці

Поліція розслідує обставини загибелі собак у Вінниці

11:04 04.02.2022

4 лютого о 7 годині до поліції надійшло повідомлення про виявлення двох мертвих собак неподалік від входу до центрального автовокзалу. Одна з тварин була зі слідами крові.

За словами начальника Відділу поліції №2 Вінницького районного управління поліції Андрія Бойцуна, слідство відкрило кримінальні провадження за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами, що призвело до їх загибелі).

За такий злочин передбачено покарання – до трьох років позбавлення волі, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Наразі поліцейські проводять розслідування, встановлюють обставини загибелі тварин та осіб, причетних до злочину.

Прохання до громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо загибелі собак,  повідомити в поліцію за телефонами: 0675842701 або 102.

Нагадаємо, стерилізовані та щеплені собачки шукають прихистку під балконами та в закутках дворів, гріються на каналізаційних люках. Така доля хвостанів-безхатченків. Та змінити ситуацію беруться вінничани із великим добрим серцем. Вони облаштовують песикам буди, приносять їжу і дарують найцінніше – свою любов.

Читайте також

У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше