Патрульні зупинили у Вінниці водія, що був напідпитку та не мав права керування

Патрульні зупинили у Вінниці водія, що був напідпитку та не мав права керування

20:02 08.09.2025

Показник алкоголю майже у 14 разів перевищує допустиму норму. Патрульні зупинили у Вінниці водія, що був напідпитку та не мав права керування.

Про це 8 вересня інформує патрульна поліція Вінницької області.

Ввечері на автодорозі М-30 за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль Chery Tiggo. За кермом був 27-річний чоловік. Інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння, - йдеться у повідомленні.

Водій погодився пройти огляд на спецприладі Драгер. В організмі порушника виявили 2,71 проміле алкоголю, що майже у 14 разів перевищує допустиму норму.

Також під час перевірки документів патрульні з'ясували, що чоловік не має права керування.

Склали протоколи

На водія автомобіля Chery Tiggo патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, що не має такого права, вчинене повторно протягом року) та винесли постанову за ч. 1 ст. 121 (Керування транспортним засобом, що має несправності зовнішніх світлових приладів у темну пору доби) КУпАП.

Нагадаємо, патрульні зупинили у Вінниці водія-порушника, який кермував з ознаками наркотичного сп'яніння.  Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.

Читайте також

Закупівля ліків із переплатою у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Закупівля ліків із переплатою: у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Детальніше
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai: у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Детальніше
400 доларів, щоб уникнути відповідальності у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
400 доларів, щоб уникнути відповідальності: у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше