Нетверезого "аноніма", через якого евакуювали людей, затримали в Оратівському районі

Нетверезого "аноніма", через якого евакуювали людей, затримали в Оратівському районі

17:52 21.01.2021

Протягом години працівники поліції  на території Оратівської територіальної громади  затримали чоловіка, який повідомив про те, що він з гранатою та автоматом перебуває на території  залізничного вокзалу в м. Вінниці. 

Як інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області, поліцейські евакуювали близько 200 людей та ретельно обстежили приміщення та прилеглу територію вокзалу. Інформація не знайшла свого підтвердження. 

Одночасно  проводилися оперативні та розшукові заходи щодо встановлення особи, яка телефонувала на спецлінію 102.  За годину після анонімного дзвінка зловмисника затримали на території Оратівської територіальної громади.

Ним виявися 26-річний, неодноразово судимий за майнові злочини, житель села Кам’яногірка. Чоловік перебував у нетверезому стані. Жодної зброї у нього не було. Встановлено, що чоловік зі свого села, де він постійно проживав, не виїжджав. Свої дії через стан сильного алкогольного сп’яніння він пояснити не зміг, - повідомили  поліції.

За завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення чоловікові загрожує  до 2-х років позбавлення волі.

Чоловік перебував у нетверезому стані. Жодної зброї у нього не було. Встановлено, що чоловік зі свого села, де він постійно проживав, не виїжджав.

Нагадаємо, У Вінниці через анонімний дзвінок з приміщення залізничного вокзалу евакуювали 200 людей

Читайте також

Погрожував дружині гранатою вінницькі правоохоронці затримали 39-річного хулігана
Погрожував дружині гранатою: вінницькі правоохоронці затримали 39-річного хулігана
Детальніше
На вул.Київській затримали водія під дією наркотиків з білим порошком у кишені
На вул.Київській затримали водія під дією наркотиків з білим порошком у кишені
Детальніше
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати подробиці судового засідання
Завдав вінничанці чисельних ран і залишив помирати: подробиці судового засідання
Детальніше
Били та знімали на камеру деталі гучного скандалу з побиттям дівчини у Крижополі
Били та знімали на камеру: деталі гучного скандалу з побиттям дівчини у Крижополі
Детальніше
На залізничному вокзалі Вінниці патрульні затримали нетверезого гармидерника
На залізничному вокзалі Вінниці патрульні затримали нетверезого гармидерника
Детальніше
У Тульчинському районі викрили схему нелегального перетину кордону за криптовалюту
У Тульчинському районі викрили схему нелегального перетину кордону за криптовалюту
Детальніше