У Вінниці через анонімний дзвінок з приміщення залізничного вокзалу евакуювали 200 людей

У Вінниці через анонімний дзвінок з приміщення залізничного вокзалу евакуювали 200 людей

16:31 21.01.2021

21 січня близько 15.30 год. на спецлінію 102 зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що має при собі зброю і перебуває на залізничному вокзалі у Вінниці. Жодних погроз він не висловлював.

Як інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області,  за кілька хвилин на місце події прибули вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група поліції та рятувальники.

З території вокзалу евакуйовано 200 людей. Наразі поліцейські обстежують приміщення вокзалу та прилеглу територію.Проводяться оперативні та розшукові заходи для встановлення особи, яка телефонувала на 102,- інформують у поліції.

У Вінниці через анонімний дзвінок з приміщення залізничного вокзалу евакуювали 200 людейУ Вінниці через анонімний дзвінок з приміщення залізничного вокзалу евакуювали 200 людей

Нагадаємо, Під час пожежі в будинку на Київській евакуювали майже три десятки людей

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше