На виїзді з Вінниці патрульні зупинили елітний позашляховик і вилучили у водія “білий порошок”
На Немирівському шосе у Вінниці увагу патрульних привернув автомобіль Range Rover, водій якого відверто ігнорував правила дорожнього руху. Зупинивши транспортний засіб, інспектори виявили за кермом 35-річного чоловіка.
Про це 21 квітня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на патрульну поліцію Вінницької області.
Під час спілкування поліцейські запідозрили, що водій перебуває у стані наркотичного сп’яніння. Керманичу запропонували пройти офіційну перевірку в медичному закладі. Висновок лікаря-нарколога підтвердив підозри правоохоронців — результат огляду виявився позитивним, — йдеться у повідомленні.
Поведінка громадянина також викликала запитання: він поводився знервовано. Через це патрульні провели поверхневу перевірку автівки, під час якої виявили поліетиленовий згорток із білою порошкоподібною речовиною, що зовні нагадує наркотичну. Для подальшого з’ясування обставин та вилучення речовини на місце події прибула слідчо-оперативна група.
Окрім того, з'ясувалося, що чоловік керував позашляховиком, не маючи при собі посвідчення водія.
На порушника склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування без відповідних документів) КУпАП. Range Rover відправили на арештмайданчик за допомогою евакуатора.
Нагадаємо, водій з ознаками сп'яніння та з речовиною, схожою на наркотичну — такого порушника зупинили вінницькі патрульні. Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.





