На Вінниччині іноземець за кругленьку суму переправляв призовників за кордон

На Вінниччині іноземець за кругленьку суму переправляв призовників за кордон

10:09 05.07.2022

34-річний іноземець за допомогою човна через річку Дністер намагався незаконно переправити трьох чоловіків призовного віку до республіки Молдова. Інформацію про надання незаконних послуг поширював через Telegram-канал.

На одному із Telegram-каналів, оперативники знайшли інформацію про сприяння в незаконному перетині державного кордону чоловікам призовного віку за винагороду.

Злочинну діяльність чоловіка в ніч з 2 на 3 липня задокументували поліцейські управління міграційної поліції спільно із працівниками Могилів-Подільського районного відділу поліції. За свої "послуги" чоловік вимагав п'ять тисяч доларів з людини, — повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

На Вінниччині іноземець за кругленьку суму переправляв призовників за кордон

Речові докази вилучили. Чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідство відкрило провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Підозрюваному загрожує до дев'яти років позбавлення волі. Встановлюють інших осіб, які були причетні до вчинення цього кримінального правопорушення. 

Нагадаємо, прикордонника-хабарника Могилів-Подільського прикордонного загону впіймали на гарячому. Зловмисник вимагав 10 тис. дол. у чоловіка призовного віку за незаконний перетин державного кордону.

Embedded thumbnail for На Вінниччині іноземець за кругленьку суму переправляв призовників за кордон

Читайте також

Від 200 доларів до 20 тисяч гривень спроби підкупу поліції на Вінниччині
Від 200 доларів до 20 тисяч гривень: поліція Вінниччини поінформувала про спроби підкупу патрульних
Детальніше
На Вінниччині виявили трьох нелегальних мігрантів з Бангладеш
На Вінниччині виявили трьох нелегальних мігрантів з Бангладеш
Детальніше
Пішла з гуртожитку у Вінниці зникла неповнолітня, поліція просить допомогти з пошуком
Пішла з гуртожитку: у Вінниці зникла неповнолітня, поліція просить допомогти з пошуком
Детальніше
Понад 1400 км пішки у Вінниці зустріли латвійського мандрівника-волонтера
Понад 1400 км пішки: у Вінниці зустріли латвійського мандрівника-волонтера
Детальніше
У Якушинцях зустріли волонтера з Латвії пройшов 1400 км, щоб зібрати кошти для ЗСУ
У Якушинцях зустріли волонтера з Латвії: пройшов 1400 км, щоб зібрати кошти для ЗСУ
Детальніше
Купив права без навчання не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Купив права без навчання: не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Детальніше