На Вінниччині чоловік побив до смерті товариша по чарці

На Вінниччині чоловік побив до смерті товариша по чарці

12:44 30.10.2023

Побив до смерті, а тіло закопав у лісосмузі: поліція Вінниччини затримала підозрюваного у вбивстві.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час розпиття алкогольних напоїв зловмисник наніс потерпілому тілесні ушкодження, внаслідок яких останній помер. Чоловік затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За вчинений злочин йому загрожує до 15 років за ґратами, - йдеться у повідомленні.

До поліції надійшла заява від жительки одного з сіл Погребищенської територіальної громади Вінницької області про те, що зранку 23 жовтня її 42-річний син пішов пасти худобу та не повернувся.

На Вінниччині чоловік побив до смерті товариша по чарці

Поліцейські встановили, що чоловік у день зникнення разом з іншими знайомими перебував у гостях односельця, де розпивали спиртні напої. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка, а потім і бійка, в ході якої зловмисник побив потерпілого до втрати свідомості.

Непритомного чоловіка фігурант переніс до іншої кімнати, а сам продовжив випивати. Вранці зловмисник побачив потерпілого вже без ознак життя, тому витяг його тіло з будинку та сховав у кущах. Згодом запропонував домовласнику переховати труп. У сусіда вони взяли коня, завантажили тіло на віз й відвезли до лісопосадки, де закопали.

На Вінниччині чоловік побив до смерті товариша по чарці

Проведеними слідчо-оперативними заходами працівники відділу поліції №4 Вінницького РУП спільно з оперативниками Управління карного розшуку встановили обставини вбивства та затримали 26-річного підозрюваного у порядку ст.208 КПК України, який і показав поліцейським місце де закопав тіло.

Повідомили про підозру

Виявилось, що затриманий раніше притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочин та спричинення тілесних ушкоджень.

Нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання та очікує на обрання запобіжного заходу. Слідчі слідчого управління повідомили фігуранту про підозру за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, працівники Відділення поліції №3 Вінницького районного управління поліції 26 вересня затримали мешканця Оратівської громади, який спричинив смертельні тілесні ушкодження 35-річному жителю цієї ж громади. Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.

Читайте також

У Вінниці зіткнулися мотоцикл та легковик травмувалися двоє людей
У Вінниці зіткнулися мотоцикл та легковик: травмувалися двоє людей
Детальніше
Через три з половиною роки звістка про загибель дійшла до родини воїна з Вінниччини
Через три з половиною роки звістка про загибель дійшла до родини воїна з Вінниччини
Детальніше
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Детальніше
 Загинув, рятуючи побратимів Вінниця проводжає в останню путь Ігоря Линника
Загинув, рятуючи побратимів: Вінниця проводжає в останню путь Ігоря Линника
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Калинівська міськрада підтвердила загибель зниклого безвісти сержанта
Калинівська міськрада підтвердила загибель зниклого безвісти сержанта-добровольця
Детальніше