На Вінниччині чоловік до смерті побив знайомого

На Вінниччині чоловік до смерті побив знайомого

13:36 27.09.2023

Працівники Відділення поліції №3 Вінницького районного управління поліції 26 вересня затримали мешканця Оратівської громади, який спричинив смертельні тілесні ушкодження 35-річному жителю цієї ж громади. Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

До поліції надійшло повідомлення від поліцейського офіцера громади, якому мешканці села Фронтівка повідомили про те, що по вул.Садовій вони виявили тіло незнайомого чоловіка без ознак життя. За попереднім висновком судмедексперта, смерть потерпілого настала внаслідок отримання травм, несумісних з життям, - йдеться у повідомленні.

Як розповів начальник Відділення поліції №3 Вінницького райуправління поліції Максим Боднюк, на місце події одразу прибула слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці встановили особу потерпілого, це 35-річний житель села Підвисоке.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники поліції зібрали докази причетності до скоєного правопорушення 28-річного жителя села Фронтівка. Підозрюваного затримали за місцем проживання та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Встановлено, що 25 вересня близько 20:30 потерпілий зустрів затриманого. Між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку в ході якої потерпілий отримав численні удари по голові й тулубу. Від отриманих травм чоловік впав на землю та невдовзі помер на місці події.

Наразі слідчі вирішують питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Мовою закону

За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Санкція статті передбачає покарання – до десяти років ув’язнення.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Немирівська окружна прокуратура.

Нагадаємо, довічне позбавлення волі загрожує обвинуваченому у вбивстві 26-річної дівчини із Тульчинського району: сліді завершили розслідування та скерували справу до суду. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Автівка з вінничанами злетіла у Прут подробиці аварії з туристичним автобусом у Карпатах
Автівка з вінничанами злетіла у Прут: подробиці аварії з туристичним автобусом у Карпатах
Детальніше
Автотроща під Вінницею 77-річний водій та молода жінка опинилися в лікарні
Автотроща під Вінницею: 77-річний водій та молода жінка опинилися в лікарні
Детальніше
«Звитяга Нескорених» на Вінниччині 150 учасників довели, що дух сильніший за травми
«Звитяга Нескорених» на Вінниччині: 150 учасників довели, що дух сильніший за травми
Детальніше
Йому мало б виповнитися 27 на Вінниччині вшанували пам’ять полеглого воїна бригади «Лють»
Йому мало б виповнитися 27: на Вінниччині вшанували пам’ять полеглого воїна бригади «Лють»
Детальніше
У Вінниці підпилий молодик «замінував» банк, щоб поліція… підвезла його додому
У Вінниці підпилий молодик «замінував» банк, щоб поліція… підвезла його додому
Детальніше
Вінниця — Київ поліція забезпечила «зелений коридор» для донорського серця.
Вінниця — Київ: поліція забезпечила «зелений коридор» для донорського серця
Детальніше