Допоможіть розшукати 15-річну Анастасію Фурсу
На Вінниччині розшукують 15-річну Анастасію Фурсу. Дівчина пішла з дому й досі не повернулась.
Про це інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області.
30 травня близько 11.00 15-річна жителька Гайсина повідомила рідним, що йде на прогулянку, однак дотепер не повернулась, — йдеться у повідомленні.
Прикмети дівчини:
- руде волосся;
- зріст близько 150 см;
- худорлява.
На момент зникнення була одягнута у сірі джинси, чорну кофту з «ріжками» на капюшоні та білі спортивні кросівки.
Якщо вам відома інформація, що допоможе знайти Анастасію, повідомте її за телефонами (096) 560 4825 або 102.
Нагадаємо, у Вінниці розшукують 15-річного Дмитра Рудчика - хлопець пішов з дому, що по вул.Миколайчука, й дотепер не провернувся. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Молоді лідери Вінниці ділились досвідом успішного впровадження нових ініціатив з європейськими мерами У Хмільнику 11-річна дівчинка потрапила під колеса автомобіля