Бив до втрати свідомості у Гайсинському районі слідчий знущався з підлітка

Бив до втрати свідомості: у Гайсинському районі слідчий знущався з підлітка

11:24 11.01.2022

Слідчому, який у Гайсинському районі затримав та побив неповнолітнього хлопця, працівники Територіального управління Державного бюро розслідувань Хмельницького повідомили про підозру.

У липні минулого року поліцейський приїхав до села Ольгопіль у Гайсинському районі для проведення обшуку в межах кримінального провадження щодо незаконної рубки лісу. Місцеві мешканці не побачили відповідної ухвали слідчого судді та вирішили не допускати поліцейського до свого помешкання.

Неповнолітній родич сім’ї знімав усі слідчі дії на телефон. Пізніше це кваліфікували, як "погрозу працівнику правоохоронного органу" та затримали хлопця.

Лейтенант поліції, який проводив затримання знав, що юнак є неповнолітнім. А затримання неповнолітніх можливе лише за вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Слідчий надягнув на юнака кайданки та зі спільниками поставив хлопця на коліна, та бив його до втрати свідомості, - повідомляє Територіального управління Державного бюро розслідувань у Хмельницькому.

Після побиття хлопця доставили до відділення поліції, де він пробув близько 17 годин. За рішенням прокурора Вінницької обласної прокуратури затриманого звільнили.

Бив до втрати свідомості у Гайсинському районі слідчий знущався з підлітка

Наразі встановлюють особи спільників, які були причетними до побиття неповнолітнього.

Всі фігурантів кримінальних проваджень підозрюють у перевищенні службових повноважень, що супроводжувались насильством та погрозою застосування насильства, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, а слідчому Гайсинського райуправління – у завідомо незаконному затриманні (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 371 КК України). Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Нагадаємо, 10 січня у Вінниці на вул. Київській зупинили поліцейського, який був у стані алкогольного сп'яніння. Чоловік перебував поза службою на власній машині.

Читайте також

У Вінниці діти знайомилися з чотирилапими помічниками поліції
У Вінниці діти знайомилися з чотирилапими помічниками поліції
Детальніше
Поліція та ДСНС вивчали технології протезування у вінницькому центрі GARTA
Поліція та ДСНС вивчали технології протезування у вінницькому центрі GARTA
Детальніше
У Вінниці водій гідроцикла травмував плавця і зник з місця події
У Вінниці водій гідроцикла травмував плавця і зник з місця події
Детальніше
Житель Гайсинського району вирощував наркорослини — поліція вилучила посів
Житель Гайсинського району вирощував наркорослини — поліція вилучила посів
Детальніше
На Вінниччині 20-річний вандал розтрощив шість пам'ятників на кладовищі
На Вінниччині п'яний 20-річний вандал розтрощив шість пам'ятників на кладовищі
Детальніше
Планові ремонтні роботи у селі на Гайсинщині відключать газ на кілька днів
Планові ремонтні роботи: у селі на Гайсинщині відключать газ на кілька днів
Детальніше