З Вінницької виправної колонії хотіли незаконно звільнити рецидивіста

З Вінницької виправної колонії хотіли незаконно звільнити рецидивіста

15:00 18.01.2021
41

Вінницьким апеляційним судом за результатами розгляду апеляційної скарги Вінницької місцевої прокуратури скасовано рішення суду першої інстанції, яким задоволено безпідставне клопотання начальника виправної колонії про заміну невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи засудженому, який відбуває покарання за умисне вбивство з корисливих мотивів та вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів (крадіжка, розбій та незаконне заволодіння транспортним засобом).

Установлено, що бувши раніше неодноразово судимим, звільняючись умовно-достроково від відбування покарання, засуджений, за період відбування покарання у виправній колонії, належних висновків для себе не зробив, вчиняв злісні порушення, а сумлінною поведінкою та ставленням до праці не довів своє виправлення, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Щобільше, вину у вчиненні злочинів, за які його засуджено, у тому числі щодо протиправного заподіяння смерті іншій людині, засуджений так і не визнав.
Суд першої інстанції, попри вищевказані характеристики, задовольнив клопотання начальника Вінницької виправної колонії №86 про застосування пільги, передбаченої ст. 82 КК України. Однак апеляційний суд підтримав позицію прокурора щодо незаконності такого рішення.

Нагадаємо, 14 років за ґратами проведе 21-річний парубок, який зарізав стареньку бабусю.

Читайте також
Підозрюваний спробував збути у Вінниці понад 300 згортків з метадоном
Детальніше
Прокуратура повертає Чернівецькій громаді 57 га землі вартістю 7 млн грн
Детальніше
У Тульчинському районі чоловік викрав сейф із документами
Детальніше
Вінниччина: 35 кримінальних проваджень за фактами домашнього насильства за три місяці
Детальніше
У Могилеві-Подільському затримали підозрюваного у крадіжці семи велосипедів
Детальніше
На Вінниччині викрили незаконну схему продажу нерухомості
Детальніше