Вінничанину присудили 13 років за вбивство колишньої дружини

Вінничанину присудили 13 років за вбивство колишньої дружини

10:30 19.01.2021

Вінницький міський суд засудив на тринадцять років позбавлення волі чоловіка за вбивства колишньої дружини.

Вінницька обласна прокуратура в суді довела, що обвинувачений у вересні 2018 року, користуючись тим, що його колишня дружина перебуває у непритомному стані внаслідок вживання алкогольних напоїв, переніс її до транспортного засобу та вивіз у лісосмугу поблизу об'їзної дороги Вінниці. Там він завдав їй три удари ножем у різні частини тіла, заподіявши несумісні з життям тілесні ушкодження, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Дії засудженого кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 КК України – умисне вбивство, тобто протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Колегія суддів Вінницького міського суду обвинуваченого визнала винуватим у вчиненні умисного вбивства та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 13 років, - додають у прокуратурі.

Нагадаємо, поліцейські затримали молодика, який побив чоловіка та відібрав у нього мобільний телефон.

Читайте також

Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше
Підроблений техпаспорт за гроші на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Підроблений техпаспорт за гроші: на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Детальніше
Пішов з дому у 2002 році поліція просить допомогти знайти вінничанина
Пішов з дому у 2002 році: поліція просить допомогти знайти вінничанина
Детальніше
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai: у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше