Поліцейські затримали молодика, який побив чоловіка та відібрав у нього мобільний телефон

Поліцейські затримали молодика, який побив чоловіка та відібрав у нього мобільний телефон

10:19 19.01.2021

17 січня працівники поліції затримали чоловіка, підозрюваного у вчиненні пограбування. 22-річний одесит, застосовуючи фізичну силу, заволодів мобільним телефоном Nokia. Наразі поліція розслідує злочин. Молодику загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, до правоохоронців звернувся 61-річний житель села Козацьке та повідомив, що його побили, відібравши мобільний телефон.

Поліцейські встановили особу правопорушника та затримали останнього. Підозрюваним виявився 22-річний житель Одеської області. Наразі поліція з’ясовує обставини та перевіряє причетність останнього до інших правопорушень, - зазначають у відомстві

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 ККУ (Грабіж).

Нагадаємо, Вінничанин біля банкомата вихопив з рук киянки 11 тис. грн, але втекти не встиг

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше