У Вінниці знайшли викрадачок дитячих самокатів

У Вінниці знайшли викрадачок дитячих самокатів

13:20 12.01.2021

Вінницькі правоохоронці розшукали 37-річну жінку та її неповнолітню дочку, які 7 січня  з під’їздів житлових будинків у м. Вінниці викрали дитячі самокати. Жінку та дівчину, яку розшукували поліцейські, упізнали односельці.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, мешканці Вінниці звернулись з заявами про те, що невідомі особи вкрали самокати з під’їздів багатоквартирних будинків  у тяжилівському мікрорайоні.

Поліцейські провели оперативні та розшукові заходи, переглянули відео з камер спостережень та розмістили в засобах масової інформації та соцмережах повідомлення про розшук підозрюваних осіб. Жінку та дівчину, розшукуваних поліцією, впізнали їх односельці. Виявилось, що до злочинів причетна 37-річна  жителька  Липовецького  району та її 16-річна донька.

Під час огляду місця проживання підозрюваних поліцейські вилучили 5 викрадених дитячих самокатів. Слідство розпочало кримінальне провадження за крадіжку. Санкція статті передбачає до  5  років позбавлення волі. Крім цього, в діях матері вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.304 ККУ (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність). За такий злочин жінці  загрожує до 7 років ув’язнення.

Нагадаємо, жінку підозрюють у ряді крадіжок з тяжилівських під'їздів

Читайте також

Відкритий перелом і кровотеча у Вінниці патрульні допомогли мотоциклісту після ДТП
Відкритий перелом і кровотеча: у Вінниці патрульні допомогли мотоциклісту після ДТП
Детальніше
Алкоголь в організмі і спроба втечі у Вінниці патрульні зупинили водія BMW
Алкоголь в організмі і спроба втечі: у Вінниці патрульні зупинили водія BMW
Детальніше
На Соборній у Вінниці 47-річна жінка потрапила під колеса авто на переході
На Соборній у Вінниці 47-річна жінка потрапила під колеса авто на переході
Детальніше
ДТП у Гайсинському районі після зіткнення з фургоном госпіталізували водійку скутера
ДТП у Гайсинському районі: після зіткнення з фургоном госпіталізували водійку скутера
Детальніше
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
Детальніше
Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше