У Вінниці двоє пішоходів потрапили під колеса авто прямо на "зебрі"

У Вінниці двоє пішоходів потрапили під колеса авто прямо на "зебрі"

15:14 16.02.2021

15 лютого на території Вінниці сталось дві  дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів.Тілесні ушкодження отримали 50-річна жінка та 7-річний хлопець. Також, цього дня, у Хмільнику в результаті автопригоди до лікарні потрапив 12-річний хлопець, який рухався по узбіччю дороги. За усіма фактами у поліції розпочали  кримінальні провадження.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, у Вінниці близько 39–річна водійка "Мерседес", допустила наїзд на 50-річну вінничанку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. Внаслідок автопригоди  потерпіла отримала тілесні ушкодження та госпіталізована. Автомобіль знаходиться на арешт майданчику.

Цього ж дня в обласному центрі близько 16.20 год. під колесами "Сітроену" опинився 7-річний  хлопець. Під час наїзду дитина перетинала дорогу по пішохідному переходу. З тілесними ушкодженнями малолітній доставлений у лікарню. Після надання медичної допомоги його відпустили додому. Водій  освідуваний. Він тверезий, - інформують у поліції.

Ще одна автопригода сталась у місті Хмільник. Попередньо, 46-річний водій Volkswagen не впорався з керуванням, у результаті чого боковою частиною автомобіля зачепив 12-річного хлопця, який йшов по узбіччю дороги. Внаслідок аварії школяр потрапив до лікарні. Водій освідуваний - він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик.

За фактами  дорожньо-транспортних пригод слідством розпочаті кримінальні провадження.

Нагадаємо, Масштабна ДТП на Вінниччині: зіштовхнулись шість авто та міжнародний автобус

 

Читайте також

За півроку на Вінниччині сталося дев'ять ДТП за участю електросамокатів
За півроку на Вінниччині сталося дев'ять ДТП за участю електросамокатів
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
У Вінницькому районі рятувальники визволяли постраждалу після ДТП жінку з авто
У Вінницькому районі рятувальники визволяли постраждалу після ДТП жінку з авто
Детальніше
На 74 році життя помер полковник міліції у відставці, колишній начальник міліції Липовця
На 74 році життя помер полковник у відставці, колишній начальник міліції Липовця
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше
На Вінниччині домашній кривдник напав на поліцейських з бензопилкою
На Вінниччині домашній кривдник напав на поліцейських з бензопилкою, а потім кусав за руки
Детальніше