Вихованці 5-ї спортшколи Вінниці вибороли 43 медалі на обласному чемпіонаті
У Вінниці відбувся чемпіонат області з сумо. У змаганнях взяли участь представники міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Вони здобули І командне місце та вибороли: 15 – І місць, 8 – ІІ місць та 20 – ІІІ місць.
"Золото" отримали: Юлія Хмельовська, Вікторія Сабардак, Марія Борисова, Вікторія Ружанська, Дмитро Зілецький, Ірина Гребенчук, Анна Василенко, Вікторія Опольська, Олександр Загробський.
Також перше місце посіли Олександр Верещак, Андрій Поліш, Данило Явгусішин, Даіаурі Важа.
![Вихованці 5-ї спортшколи Вінниці вибороли 43 медалі на обласному чемпіонаті](/sites/default/files/styles/compressor/347x522/inline-images/232-zapisati.jpg?itok=irwEpBod)
Нагадаємо, Вінницький самбіст Павло Зверько привіз "бронзу" з Чемпіонату України
У Вінниці двоє пішоходів потрапили під колеса авто прямо на "зебрі"
Вінниця: ґвалтівник 6-річної дівчинки проведе за ґратами 13 років