Вихованці 5-ї спортшколи Вінниці вибороли 43 медалі на обласному чемпіонаті

Вихованці 5-ї спортшколи Вінниці вибороли 43 медалі на обласному чемпіонаті

15:20 16.02.2021

У Вінниці відбувся чемпіонат області з сумо. У змаганнях взяли участь представники міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Вони здобули І командне місце та вибороли: 15 – І місць, 8 – ІІ місць та 20 – ІІІ місць.

"Золото" отримали: Юлія Хмельовська, Вікторія Сабардак, Марія Борисова, Вікторія Ружанська, Дмитро Зілецький, Ірина Гребенчук, Анна Василенко, Вікторія Опольська, Олександр Загробський.

Також перше місце посіли Олександр Верещак, Андрій Поліш, Данило Явгусішин, Даіаурі Важа. 

Вихованці 5-ї спортшколи Вінниці вибороли 43 медалі на обласному чемпіонаті

Нагадаємо, Вінницький самбіст Павло Зверько привіз "бронзу" з Чемпіонату України

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше