На чотири доби 14-річна хмільничанка "загуляла" у Бердичеві - шукали з поліцією

На чотири доби 14-річна хмільничанка "загуляла" у Бердичеві - шукали з поліцією

17:10 28.04.2021

28 квітня працівники поліції знайшли та повернули додому 14-річну дівчину, яка  кілька днів тому пішла з дому та не повернулась. Раніше школярка вже залишала домівку без відома дорослих. Неповнолітню поліцейські розшукали у Житомирській області, куди вона поїхала до свого знайомого.

Сьогодні вночі до Хмільницького районного відділу поліції  звернулась 37-річна жінка з повідомленням, що її 14-річна дочка 24 квітня пішла з дому і до цього часу невідоме її місцеперебування. 

За словами керівника ювенальної превенції обласного главку поліції Володимир Федоришин, на пошуки дитини задіяли ювенальних поліцейських Хмільницького районного відділу поліції, дільничних  офіцерів та працівників групи реагування патрульної поліції.

Під час спілкування з родиною дівчинки та її друзями поліцейські з’ясували, що вона може перебувати у свого друга в Бердичеві Житомирської області. За кілька годин працівники поліції знайшли школярку за місцем проживання її знайомого у сусідній області, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

З дівчиною поліцейські провели профілактичну бесіду, а відносно її матері склали адміністративний протокол за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей".

Нагадаємо, вінницькі правоохоронці розшукали двох зниклих підлітків.

Читайте також

У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву пішла з дому і не повернулась
У Вінниці розшукують 16-річну Айсел Алахвердієву: пішла з дому і не повернулась
Детальніше
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
У Вінниці чоловіка судили за крадіжку та незаконну порубку дубів
Детальніше
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Поступове підвищення тарифу на електроенергію приховувало на Вінниччині махінацію на 5,1 млн грн
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції: на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Детальніше