Юні жмеринчани вибороли три нагороди на чемпіонаті України з плавання

17:40 29.04.2024

Юні жмеринські плавці вибороли три нагороди відкритого чемпіонату України з плавання серед юнаків та дівчат за програмою "Хто ти, майбутній олімпієць?".

Жмеринчани Михайло Миронюк та Анастасія Мосійчук гідно представили Жмеринську міську територіальну громаду та усю Вінниччину на всеукраїнських змаганнях, що відбулись з 26 по 28 квітня у Києві та зібрали понад 150 кращих плавців з різних куточків України.

Вихованці Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи продемонстрували майстерність, швидкість, спритність та волю до перемоги, виборовши високі нагороди турніру, - зазначають у Жмеринській міській раді.

Михайло Миронюк став переможцем на дистанції 100 м вільним стилем та піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу. Також юний жмеринчанин здобув ІІ місце на дистанції 50 м вільним стилем.

Анастасія Мосійчук виборола бронзу на дистанції 50 м вільним стилем.

Для Михайла Миронюка змаганнях такого рівня були дебютом, який став надзвичайно вдалим. Анастасія Мосійчук у лютому цього року стала переможницею чемпіонату Вінницької області з плавання та представляла Вінниччину у складі збірної команди області у зимовому чемпіонаті України з плавання серед кадетів, що відбувся у березні в Полтаві, - додають у Жмеринській міській раді.

Нагадаємо, вінничанин Олексій Денисюк виборов "золото" та три "срібла" на міжнародних змаганнях, що проходять з 25 по 30 квітня у місті Чханвон (Південна Корея).

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу