Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

13:27 09.04.2024

У Бережанах, що в Тернопільській області, відбувся чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації.

Про це 9 квітня інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з дев'яти регіонів країни, які впродовж чотирьох днів боролися за першість у лісах Тернопільщини, - йдеться у повідомленні.

Блискучий результат продемонстрували вихованці Вінницької ДЮСШ №2 під керівництвом Заслуженого тренера України — Сергія Зеленського.

З Бережан команда привезла 12 золотих, 4 срібних та 14 бронзових медалей.

Чемпіонами України стали:

• Володимир Конончук (хлопці 12 років і молодші),
  • Софія Чигур (дівчата 12 років і молодші),
  • Олександр Богуславський (юнаки 12-14 років),
  • Аліна Солоненко (дорослі),
  • Олександр Марчук (дорослі),
  • Василь Колодяжний (дорослі, старші 50 років).

• Володимир Бездітний (дорослі),
  • Олександр Човган (дорослі, старші 50 років).

У командному заліку спортсмени Вінницької області здобули 23 золотих, 11 срібних та 20 бронзових нагород. Збірна команда Вінницької області посіла третє загальнокомандне місце. А юніори й дорослі стали чемпіонами України аж у 23 заліках.

Нагадаємо, в місті Замосць Республіки Польщі проходили міжнародні змагання: кубок Європи – Біг Хуберта-2023 зі спортивної радіопеленгації. У змаганнях брали участь десять клубів із трьох країн.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації