Вінничанин з позивним «Іспанець» з 2022 року служить у батальйоні «Захід»

Вінничанин з позивним «Іспанець» з 2022 року служить у батальйоні «Захід»

15:16 25.04.2024

Свій шлях в поліції Сергій Мельник розпочав з запуску патрульної поліції на Вінниччині: задля цього повернувся з-за кордону, де жив і працював майже 10 років. Власне, звідси і позивний «Іспанець». Потому очолював управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Після повномасштабного вторгнення перевівся у спецпідрозділ вінницької поліції та відправився в зону бойових дій. Разом з колегами та військовими виконували бойові завдання в Тернах, згодом у Серебрянському лісі, - йдеться у повідомленні.

Вінничанин з позивним «Іспанець» з 2022 року служить у батальйоні «Захід»

Пригадує, в Тернах, попри активні бойові дії, залишався жити один чоловік: він наглядав і за своїм, і за сусідськими обійстями. Бійці постійно привозили йому продукти та інше необхідне.

На війні найважче – бачити дітей на лінії фронту. Пригадую, ми проїжджали одне з сіл Донеччини, де жила багатодітна сім’я. Їм не вдалось виїхати раніше, тож близько пів року прожили в окупації. Коли населений пункт звільняли, діти нарешті вийшли за межі подвір’я і неподалік поставили своєрідний «дитячий блокпост». Коли проїжджали ми чи інші українські воїни, то, аби рухатись далі, мали в коробку покласти якісь смаколики. І так щодня. Оскільки росіяни після себе це село перетворили в руїну, родина мусила його покинути, адже дітям треба вчитись. А тут за кілька кілометрів цілодобово лунають вибухи, лінія фронту неподалік, - розповідає Сергій Мельник.

Поліцейський дивується, що чимало людей подовжують жити в селах Донеччини, попри постійні вуличні бої, артилерійські обстріли.

Це дуже важко – бачити цю руїну і бачити, як живуть ці люди, - говорить «Іспанець».

Нині поліцейський керує штабом у зведеному батальйоні НПУ «Захід». Його задача – володіти оперативною обстановкою та планувати всі завдання: йдеться і про належне документальне забезпечення, і про взаємодію й комунікацію з іншими підрозділами Сил оборони держави. Усі бійці мають знати, хто де перебуває і які задачі виконує.

Кожен напрямок на війні відповідальний, і якщо батальйон функціонує як єдиний механізм, то все має бути добре, - зазначає поліцейський.

Головне ж – аби наші хлопці повертались з бойових завдань цілими й неушкодженими.

Нагадаємо, семеро співробітників органів прокуратури Вінниччини наразі є чинними службовцями Збройних сил України. Серед них – заступник керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури Ярослав Арнаут.

Читайте також

У Вінниці на вулиці Академіка Янгеля п'яна водійка "опеля" в'їхала у паркан
Детальніше
Водій маршрутки у Вінниці збив велосипедиста - чоловік в лікарні
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять тих, хто загинув у Другій світовій війні
Детальніше
Двоє молодиків поцупили скутер у жительки Тульчинського району
Детальніше
Дорога додому ледь не виявилась фатальною через п'яного водія на трасі. В якому стані постраждалі?
Детальніше
Вночі росіяни вгатили по об'єкту інфраструктури у Вінницькій області
Детальніше