Вороновицька громада зустрічатиме загиблого воїна

Вороновицька громада зустрічатиме загиблого воїна

15:01 07.04.2024

Вороновицька громада “живим коридором” зустрічатиме 8 квітня загиблого воїна Василя Олійника.

Про це поінформував Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько.

8 квітня додому назавжди повертається Герой, що віддав своє життя за Україну, Олійник Василь Васильович. Просимо всіх належним чином зустріти загиблого Воїна, створивши “живий коридор” орієнтовно о 17:00, який пролягатиме з "Кругу" через центр до рідного будинку Василя, - йдеться у повідомленні.

Церемонія прощання відбудеться 9 квітня об 11:00 біля рідної домівки Героя по вул.Світанкова, 27 (Колгоспна). Поховають героя на центральному кладовищі у селищі Вороновиця. 

Усіх небайдужих, усіх, хто знав Героя, просять гідно провести його в останню путь. Спочивай з миром, наш захисник!  

Нагадаємо, Вінницька громада проводжає в останню путь Олексія Максименка. Воїн повернувся додому на щиті. Останній бій нацгвардієць прийняв під Роботиним Запорізької області. 

Читайте також

Вибухи у Хмельницькому четверо військових травмовано, п'ятьох шукають
Вибухи у Хмельницькому: четверо військових травмовано, п'ятьох шукають
Детальніше
Гасіння пожежі на Новій пошті на Вінниччині ускладнювала загроза повторних атак
Гасіння пожежі на Вінниччині ускладнювала загроза повторних ворожих атак
Детальніше
Прокуратура відкрила провадження за атакою на Нову пошту в Гайсині
Прокуратура відкрила провадження за атакою на Нову пошту в Гайсині
Детальніше
Як військові можуть виграти пікап та FPV-дрони на кінофестивалі у Вінниці
Як військові можуть виграти пікап та FPV-дрони на кінофестивалі у Вінниці
Детальніше
До ліквідації наслідків ворожої атаки в Гайсині залучили 22 одиниці сецтехніки
22 одиниці спецтехніки залучили до ліквідації наслідків ворожої атаки у Гайсині
Детальніше
Троє постраждалих у реанімації після ворожого удару на Вінниччині на місці працюють рятувальники й поліція
Троє постраждалих у реанімації після ворожого удару на Вінниччині: на місці працюють рятувальники й поліція
Детальніше