В Іллінцях захопили землі історико-культурного призначення

В Іллінцях захопили землі історико-культурного призначення

09:55 15.07.2021
30

Немирівською окружною прокуратурою до суду подано позовну заяву в інтересах держави в особі Іллінецької міської ради до керівника сільгосппідприємства про стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки історико-культурного призначення.

Встановлено, що підприємець кілька років незаконно використовував земельні ділянки історико-культурного призначення загальною площею 7,2 га, які перебувають у комунальній власності Іллінецької міської ради. Керівник підприємства на зайнятих землях вирощував сільськогосподарські культури за відсутності правовстановлюючих документів про передачу земельної ділянки у власність або в оренду.

Внаслідок вчинення протизаконних дій територіальній громаді завдано шкоду на суму 108 тис. грн, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Крім того, за цим фактом Немирівською окружною прокуратурою до суду передано обвинувальний акт стосовно директора згаданого підприємства, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки, вчинене щодо земельних ділянок особливо цінних земель).

Нагадаємо, На Вінниччині шахраї заволоділи земельними ділянками.

Читайте також
У власність Мурованокуриловецької громади повернуть 27 га землі
Детальніше
На Вінниччині прокуратура повертає у власність громад земельні ділянки
Детальніше
На Вінниччині повернуть у власність держави 30 га землі вартістю 7 млн грн
Детальніше
Гайсинській міськраді повернуть 10 га землі комерційного призначення
Детальніше
Прокуратура розраховує повернути державі 1229 га землі в Агрономічному
Детальніше
Службовця підозрюють у захопленні землі на Вінниччині
Детальніше