Влучили по дитячій лікарні ранок в Україні розпочався зі смертей та руйнувань

Влучили по дитячій лікарні: ранок в Україні розпочався зі смертей та руйнувань

21:02 08.07.2024

Масована атака по Україні — окупанти запустили 38 ракет різного типу. Тридцять з них знищили наші оборонці. Решта, а також уламки збитих ворожих цілей прилетіли по пологовому, дитячій лікарні та житлових будинках.

На жаль, є загиблі у Києві, Дніпрі та Кривому Розі.

У Києві ворожа ракета поцілила в дитячу лікарню Охматдит. Вдарили по інфекційному відділені, де діти отримували діаліз. Також пошкоджено, онкологічне відділення, реанімаційні та операційні. В Охматдиті загинуло двоє дорослих. Щонайменше 16 людей постраждали, троє з них – діти. Чотирьох людей дістали з-під завалів.

Пацієнтів з Охматдиту готова приймати Вінницька обласна дитяча лікарня. Про це повідомив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Аварійно-рятувальні роботи в столиці тривають. На місці влучання працюють рятувальники, волонтери, медики, комунальники та поліцейські.

Ракетного удару зазнав і житловий будинок у Шевченківському районі. Уламки ворожої зброї впали й на приватний пологовий. Загинули семеро людей, ще троє постраждали. Загалом у Києві загинула 21 людина, 96 постраждали.

Ще 10 загинули та 41 поранена у Кривому Розі. Там окупанти влучили в багатоквартирні будинки та адміністративний центр підприємства. Одна людина загинула у Дніпрі. 9-те липня у Києві та Кривому Розі оголошено Днем жалоби.

Нагадаємо, уражені об’єкти критичної енергоструктури, аварійні відключення сотень тисяч споживачів, екстрена допомога сусідніх держав та обмеження споживання електроенергії у пікові години. У якому стані та якому режимі працює енергосистема країни та Вінницької області?

Embedded thumbnail for Влучили по дитячій лікарні: ранок в Україні розпочався зі смертей та руйнувань

Читайте також

У лікарнях Вінниччини запровадили особливий супровід для поранених нацгвардійців
У лікарнях Вінниччини запровадили особливий супровід для поранених нацгвардійців
Детальніше
Останній бій під Покровськом вінничан закликають вшанувати пам'ять полеглого десантника
Останній бій під Покровськом: вінничан закликають вшанувати пам'ять полеглого десантника
Детальніше
Без батька залишилася трирічна донька на фронті поліг молодий захисник із Вінниці
Без батька залишилася трирічна донька: на фронті поліг молодий захисник із Вінниці
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Допомога тим, хто чекає міжнародні експерти проведуть у Вінниці зустріч для родин воїнів
Допомога тим, хто чекає: міжнародні експерти проведуть у Вінниці зустріч для родин воїнів
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше