Вінничан закликають обмежити використання потужних електричних приладів з 1900 до 2100

Вінничан закликають обмежити використання потужних електричних приладів з 19:00 до 21:00

14:18 11.04.2024

"Укренерго" закликає українців з розумінням поставитися до того, що зараз відбувається в країні, обмежити використання потужних електричних приладів з 19:00 до 21:00.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

В години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр “Укренерго” закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами, – йдеться у повідомленні.

В Укренерго нагадали, що на Харківщині діють аварійні відключення світла, для промислових споживачів діють ліміти споживання на Криворіжжі.

Як повідомлялось, внаслідок масованої ракетної атаки росіяни рано вранці 11 квітня повністю знищили Трипільську ТЕС. Також були атаковані дві теплоелектростанції компанії ДТЕК – серйозно пошкоджено обладнання підприємств.

Нагадаємо, російські безпілотники знову атакували українські енергооб'єкти. Є пошкодження. Про це повідомило Міненерго.

Читайте також

Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло адреси
Де у Вінниці 25 червня відключать воду та світло: адреси
Детальніше
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
У Діжоні представили досвід Вінниці з енергетичної стійкості в умовах війни
Детальніше
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня адреси відключень води та електрики
Де вінничанам чекати на ремонти 24 червня: адреси відключень води та електрики
Детальніше
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Комунальні роботи у Вінниці 23 червня: де лагодять водогони, вимкнуть світло і зупинять гарячу воду
Детальніше
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше