В Україні всі виплати від держави можна буде отримувати на одну Дія.Картку

В Україні всі виплати від держави можна буде отримувати на одну Дія.Картку

12:43 17.12.2024

В Україні всі виплати від держави можна буде отримувати на одну Дія.Картку, на яку вже з 16 грудня почали нараховуватися гроші за проєктом «єКнига». 

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Створили картку разом із банками, щоб вам було зручніше отримувати виплати від держави. Наша філософія — безперервно створювати зручні продукти й упорядковувати та вдосконалювати навіть те, що запускали раніше. Замість кількох різних карток — один зручний інструмент. Тож згодом вам більше не доведеться випускати щоразу нові картки для отримання допомоги чи інших державних виплат, – йдеться у повідомленні. 

Зараз Дія.Картку можна відкрити в кількох банках, які першими долучилися:

  • ПриватБанк
  • А-банк
  • Акордбанк
  • Глобус банк
  • monobank 

Із часом на Дія.Картці буде більше державних програм з «фарбованими» коштами для цільових виплат. Також розшириться список банків, зараз ще три на етапі під’єднання — очікуємо Банк Кредит Дніпро, Sense та Bank 3/4. Працюємо, щоб зробити найзручнішу цифрову державу — без зайвих рухів і бюрократії, навіть електронної, – додав Федоров. 

Нагадаємо, в Україні на порталі "Дія" знову запрацювала функція бронювання працівників для критично важливих підприємств. Тепер компанії можуть швидко резервувати персонал без візитів до держустанов.

Читайте також

Спецоперація у Вінниці батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Спецоперація у Вінниці: батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Детальніше
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
Детальніше
Земельний дерибан на Вінниччині посадовець оцінив вісім гектарів у 5 тисяч доларів
Земельний дерибан на Вінниччині: посадовець оцінив вісім гектарів у 5 тисяч доларів
Детальніше
Рекорд нахабності на Вінниччині водій двічі за вечір сів п’яним за кермо після спроби дати хабар
Рекорд нахабності: на Вінниччині водій двічі за вечір сів п’яним за кермо після спроби дати хабар
Детальніше
У Вінниці поранені захисники можуть отримати 10 тис. грн на лікування покрокова інструкція
У Вінниці поранені захисники можуть отримати 10 тис. грн на лікування: покрокова інструкція
Детальніше
Огірки за ціною минулого року скільки коштуватиме вітамінний салат вінничанам
Огірки за ціною минулого року: скільки коштуватиме вітамінний салат вінничанам
Детальніше