В ніч на 25 грудня ворог ударив по енергетичній інфраструктурі Вінниччині

В ніч на 25 грудня ворог ударив по енергетичній інфраструктурі Вінниччині

10:40 25.12.2024

В ніч на 25 грудня росіяни атакували переважно українські енергетичні об’єкти. Протягом ночі ворожі безпілотники помітили й у різних районах Вінниччини. Ворожі удари призвели до пошкоджень енергетичної інфраструктури області.

Про це повідомили у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Сьогодні вночі ворог знову бив по енергетичній інфраструктурі. На Вінниччині внаслідок атаки є пошкодження, - йдеться у повідомленні.

Втім, вже на ранок, завдяки злагодженій роботі енергетиків, всі споживачі заживлені.

Де лунали вибухи

Вибухи пролунали також в низці регіонів України.

Спочатку серія вибухів пролунала у Харкові. Там зафіксували влучання у Салтівському, Київському та Немишлянському районах. Відомо про щонайменше шістьох постраждалих.

Крім того, окупанти здійснили масований ракетний удар по Дніпропетровщині. Вибухи лунали у містах Дніпро, Кривий Ріг, Самар, Кам’янське.

Гучно було в Кременчуці (Полтавська область), у Бурштині (Івано-Франківська область) та на Вінниччині.

За даними Повітряних сил ЗСУ, одна з російських ракет пролетіла через Молдову і прямувала в напрямку Чернівців.

Вимкнення світла

Відомо, що ворог знову масовано атакував енергетику України. Зокрема, під ударом були теплоелектростанції ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання.

В низці областей України запровадили аварійні графіки відключень світла.

У зв’язку з масштабною ракетною атакою з боку рф в Україні «застосовані заходи обмеження споживання», повідомила зранку 25 січня Національна енергетична компанія «Укренерго».

Графіки застосування відключень у вашому регіоні – дізнавайтесь на сайті та офіційних сторінках вашого обленерго, – вказують у компанії.

Міністр енергетики України Герман Галущенко вказав, що «ворог знову масовано атакує енергетику».

Оператор системи передачі вживає необхідні заходи обмеження споживання для мінімізації негативних наслідків для енергосистеми. Щойно буде дозволяти безпекова ситуація, енергетики будуть уточнювати завдані пошкодження, – каже Герман Галущенко.

Нагадаємо, на Вінниччині внаслідок ворожої ракетної атаки пошкоджено житлові будинки, зруйнована  господарча будівля, спалахнув приватний автомобіль. Про це інформує Ситуаційний центр Вінниці з посиланням на Вінницьку обласну військову адміністрацію.

Embedded thumbnail for В ніч на 25 грудня ворог ударив по енергетичній інфраструктурі Вінниччині

Читайте також

Бійцям бригади з Вінниччини вручили державні нагороди
Бійцям бригади з Вінниччини вручили державні нагороди та подяки
Детальніше
СБУ розпочала підготовку до обміну полоненими 1000 на 1000 осіб
СБУ розпочала підготовку до обміну полоненими 1000 на 1000 осіб
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Захисників з Бершадської громади нагородили державними нагородами – посмертно
Захисників з Бершадської громади нагородили державними нагородами – посмертно
Детальніше
Допомагають ветеранкам і військовослужбовицям відстоювати свої права все про діяльність VETERANKA
Допомагають ветеранкам і військовослужбовицям відстоювати свої права: все про діяльність "VETERANKA"
Детальніше
У Могилів-Подільському прикордонному загоні новобранці склали Військову присягу
У Могилів-Подільському прикордонному загоні новобранці склали Військову присягу
Детальніше