Уряд виділив понад 1,5 млрд грн на безпеку укриття Чорнобильської АЕС

Уряд виділив понад 1,5 млрд грн на безпеку укриття Чорнобильської АЕС

21:03 18.02.2025

Уряд України виділив понад 1,5 мільярда гривень на укриття Чорнобильської Атомної Електростанції.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки тривають і досі.

Як повідомили в ДСНС України, три групи верхолазів нині продовжують гасити ще два осередки тління утеплювача покрівлі. Моніторинг ситуації на атомній станції здійснюється постійно, радіаційний фон не перевищує норми. 

Нагадаємо, рятувальники ДСНС продовжують працювати над ліквідацією наслідків російського удару БПЛА по 4-му енергоблоку Чорнобильської АЕС. Ворог поцілив безпілотником у захисну оболонку реактора в ніч на 14 лютого.

Embedded thumbnail for Уряд виділив понад 1,5 млрд грн на безпеку укриття Чорнобильської АЕС

Читайте також

П'ятий опалювальний сезон війни як готуються Україна і Вінниччина
П'ятий опалювальний сезон війни: як готуються Україна і Вінниччина
Детальніше
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони податкова сага вінницького підприємства
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони: податкова сага вінницького підприємства
Детальніше
Гасло «Слава Україні! Героям слава!» з'явиться на банкнотах 100 гривень
Гасло «Слава Україні! Героям слава!» з'явиться на банкнотах 100 гривень
Детальніше
Директорку вінницького реабілітаційного центру підозрюють у привласнення премій підлеглих
Директорку вінницького реабілітаційного центру підозрюють у привласненні премій підлеглих
Детальніше
У Вінниці бухгалтерку підозрюють у заволодінні 3,1 млн грн націоналізованого підприємства
У Вінниці бухгалтерку підозрюють у заволодінні 3,1 млн грн націоналізованого підприємства
Детальніше
Історичний момент ЄС офіційно розпочав переговори про вступ України
Історичний момент: ЄС офіційно розпочав переговори про вступ України
Детальніше