Уряд представить систему економічного бронювання після аудиту підприємств

Уряд представить систему економічного бронювання після аудиту підприємств

15:58 07.11.2024

Перевірка критично важливих підприємств триватиме до 15 листопада. Заброньовані до 31 травня, в кого спливає термін бронювання, можуть його продовжувати під час аудиту, зазначив Денис Шмигаль.

Для того, щоб створити збалансовану та справедливу модель економічного бронювання, в Україні до 15 листопада проведуть аудит критично важливих підприємств, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на Київському міжнародному економічному форумі.

Прем'єр зазначив, що уряд має знайти баланс між економікою, що повинна ефективно працювати, та потребами ЗСУ. За його словами, необхідна система, яка дозволить ключовим спеціалістам працювати на потреби країни, а захисникам — отримувати ротацію на передовій.

До 15 листопада в Україні проведуть аудит за списком критично важливих підприємств, повідомив очільник уряду. Також він додав, що ті, хто був заброньований до 31 травня цього року і в кого спливає термін бронювання від мобілізації, можуть його продовжувати, поки триває аудит.

За результатами аудиту будуть представлені оновлені правила, які мають дати цей необхідний баланс, — сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України вніс зміни до правил визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та життєдіяльності населення під час особливих періодів. Відповідні зміни були затверджені постановою від 22 жовтня 2024 року №1204.

Читайте також

Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше