Українські герої вдома ще 49 наших громадян повернулися з російського полону

Українські герої вдома: ще 49 наших громадян повернулися з російського полону

21:22 13.09.2024

Українські військовослужбовці та цивільні повернулися із російського полону. Вперше за тривалий час вдалося звільнити з неволі 23 жінки. Деякі з них — мирні жителі, які потрапили у полон ще до повномасштабного вторгнення.

Загалом з полону вдалось повернути 49 українців та українок. Це воїни Збройних сил України, Нацгвардії та Нацполіції, прикордонники, а також цивільні.

Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Серед повернених з полону і двоє уродженців Вінниччини. 

Нагадаємо, у Вінниці провели акцію-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону “Не мовчи! Полон — вбиває!” Про це інформує “ЯМаріуполь. Вінниця” у Телеграм.

Embedded thumbnail for Українські герої вдома: ще 49 наших громадян повернулися з російського полону

Читайте також

Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Детальніше