Совенята Буданова Арей та Маґура оселилися у Київському зоопарку

Совенята Буданова Арей та Маґура оселилися у Київському зоопарку

20:33 02.08.2024

Арей та Маґура — так звати двох совенят Головного управління розвідки, які оселились у київському зоопарку. Птахів врятували бійці 92-ї окремої штурмової бригади.

Птахів знайшли на Харківщині у зруйнованому від обстрілів будинку. Сови були в клітці й не могли самотужки вибратись. Українські захисники врятували їх та евакуювали.

Оскільки сова — це символ Воєнної розвідки України, бійці вирішили передати врятованих птахів під опіку Кирила Буданова. Він знайшов новий дім для пернатих у київському зоопарку. Тут про совенят попіклуються та допоможуть адаптуватись.

Житимуть Арей та Маґура у спеціальному авіарії.

Нагадаємо, вінничанка Діана Подолянчук отримала пам'ятну медаль "За безкорисне служіння Батьківщині". Нагороду волонтерці особисто вручив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-майор Кирило Буданов.

Embedded thumbnail for Совенята Буданова Арей та Маґура оселилися у Київському зоопарку

Читайте також

18 місяців невідомості та надії на Вінниччині гідно зустрінуть Героя, який зник безвісти під Бахмутом у 2024 році
На Вінниччині гідно зустрінуть Героя, який зник безвісти під Бахмутом у 2024 році
Детальніше
Загинув від ворожого дрона Вінниччина прощатиметься з 27-річним воїном
Загинув від ворожого дрона: Вінниччина прощатиметься з 27-річним воїном
Детальніше
13-й блекаут на ЗАЕС та загроза з Чорнобиля ядерна безпека України під прицілом окупантів
13-й блекаут на ЗАЕС та загроза з Чорнобиля: ядерна безпека України під прицілом окупантів
Детальніше
Вже не в полоні на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Вже не в полоні: на Вінниччині громада з прапорами та квітами зустріла свого Героя
Детальніше
Загроза з повітря жителів Вінниччини закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Загроза з повітря: вінничан закликають бути максимально пильними через ризик застосування балістики
Детальніше
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Залишив 5-місячного сина і пішов у вічність: Вінниця прощається з 23-річним розвідником
Детальніше