Президент України прокоментував російське великоднє перемир'я

Президент України прокоментував російське "великоднє перемир'я"

19:14 19.04.2025

Президент Володимир Зеленський назвав атаку російських ударних дронів після 17 години в суботу свідченням справжнього ставлення правителя РФ Володимира Путіна до Великодня і життя людей.

Про це Президент України поінформував 19 квітня у Telegram.

Щодо чергової спроби Путіна пограти з життями людей – зараз територією України шириться повітряна тривога. О 17:15 у нашому небі зафіксовані російські ударні дрони. Українська ППО та авіація вже почали працювати на захист. "Шахеди" в нашому небі – це справжнє ставлення Путіна до Великодня і до життів людей, - йдеться у повідомленні.

Що передувало заяві

Володимир Путін оголосив "великоднє перемир'я", що начебто передбачає зупинку всіх бойових дій в Україні з вечора 19 квітня до опівночі 21 квітня.

При цьому в російському міноборони заявили, що окупанти дотримуватимуться режиму припинення вогню за умови його взаємного дотримання Києвом.

Нагадаємо, Україна повернула з полону 277 воїнів. Серед звільнених – п'ятеро жителів Вінниччини: Іван, Сергій, Юрій, Іван та Ростислав.

Читайте також

Йому було лише 26 Крижопіль прощатиметься з молодим радіотелефоністом, який віддав життя за Україну
Йому було лише 26: Крижопіль прощатиметься з молодим радіотелефоністом, який віддав життя за Україну
Детальніше
Четвертий прем'єр за Зеленського що відомо про Сергія Корецького та хто увійшов в новий уряд
Четвертий прем'єр за Зеленського: що відомо про Сергія Корецького та хто увійшов в новий уряд
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Мріяв показати синові море Вінниця прощається з захисником Костянтином Ткачуком, позивний «Механік»
Мріяв показати синові море: Вінниця прощається з захисником Костянтином Ткачуком, позивний «Механік»
Детальніше
Вінницький суд засудив депутата думи рф до восьми років позбавлення волі
Вінницький суд засудив депутата думи рф до восьми років позбавлення волі
Детальніше
Жмеринщина втратила захисника Андрія Куянова з Курилівців
Жмеринщина втратила захисника Андрія Куянова з Курилівців
Детальніше