Окупанти завдали удару по Харківській телевежі

Окупанти завдали удару по Харківській телевежі

20:20 22.04.2024

Окупанти завдали удар по обʼєкту телевізійної інфраструктури у Харкові. Є перебої  із сигналом цифрового телебачення.

Била армія рф і по Херсону.

Нагадаємо, армія рф трьома ракетами вдарила по центру Чернігова. На місці працюють рятувальники, наразі відомо про 10 загиблих та понад 50 постраждалих.

Embedded thumbnail for Окупанти завдали удару по Харківській телевежі

Читайте також

Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше