Дефіциту електроенергії немає, попри обстріли ТЕС

Дефіциту електроенергії немає, попри обстріли ТЕС

11:40 13.02.2024

Дефіцит в енергосистемі України не фіксується, попри обстріли російськими військами об’єктів генерації на Дніпропетровщині й Донеччині.

Про це 13 лютого інформує Міністерство енергетики.

Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також планується імпорт й експорт електроенергії… Ситуація – контрольована. Система – збалансована. Графіки відключень не застосовуються, – йдеться в повідомленні.

У Міненерго уточнили, що внаслідок обстрілу ТЕС на Дніпропетровщині були вимкнені блоки, на території виникла пожежа, яку вже загасили.

Також обстрілу зазнала теплоелектростанція на Донеччині – є пошкоджене обладнання. Знеструмлень споживачів і постраждалих немає. Внаслідок ракетного удару на територію однієї з шахт потрапили уламки, пошкоджено обладнання, постраждалих немає, – повідомили у міністерстві.

Нагадаємо, дефіциту електроенергії в енергосистемі України немає, у резерві 5 блоків теплової генерації, які будуть задіяні в разі потреби. Про це повідомило Міністерство енергетики.

Читайте також

Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання адреси планових відключень
Де у Вінниці 22 червня не буде води, світла і гарячого водопостачання: адреси планових відключень
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше