Безпілотники атакували Москву та авіабазу росіян Дягілєво

Безпілотники атакували Москву та авіабазу росіян Дягілєво

10:00 11.03.2025

У ніч на вівторок, 11 березня, Москва та ще кілька регіонів країни-агресора зазнала атаки безпілотників.

Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації РНБО, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко, опублікувавши відео удару, зняте одним з очевидців.

За його словами, окрім російської столиці, ударні БПЛА завітали також до Рязані, де атакували військовий аеродром Дягілєво, та на Курщину.

Самі ж росіяни стверджують, що під час нальоту було застосовано близько 300 безпілотників.

Водночас достовірної інформації щодо результатів удару поки не надходило.

Нагадаємо, у ніч на 11 березня противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М  із району Таганрога – рф та 126 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Шаталово, Міллерово, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ – рф.

Embedded thumbnail for Безпілотники атакували Москву та авіабазу росіян Дягілєво

Читайте також

«Без однострою — ні кроку» у Вінниці розповіли про жорсткі вимоги до спільних патрулів ТЦК та поліції
«Без однострою — ні кроку»: у Вінниці розповіли про жорсткі вимоги до спільних патрулів ТЦК та поліції
Детальніше
Вінницькі «кортежі» до кордону силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Вінницькі «кортежі» до кордону: силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Детальніше
На Вінниччині лунатимуть вибухи де саме та коли буде гучно 7 квітня
На Вінниччині лунатимуть вибухи: де саме та коли буде гучно 7 квітня
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Сталеве серце війська Вінниччина вшановує героїв піхоти
Сталеве серце війська: Вінниччина вшановує героїв піхоти
Детальніше
Як проростає пам’ять вінничан запрошують на виставку, створену матерями та дружинами воїнів
Як проростає пам’ять: вінничан запрошують на виставку, створену матерями та дружинами воїнів
Детальніше