Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

15:12 27.06.2024

Під час матчу Україна-Бельгія на "Євро-2024" українські вболівальники розгорнули банер із зображенням полеглого вінничанина 21-річного Назарія Гринцевича із позивним "Грінка".

Портрет згенерований штучним інтелектом із фотографій 182 полеглих українських військових, які у цивільному житті належали до фанатських рухів українських клубів. Таким чином українці вкотре нагадати світу, що ці Герої могли б так само вболівати на трибунах, але віддали життя у війні розв'язаній росією. 

Нагадаємо, "Слухайте маму, їжте кашу, любіть Україну" - у Вінниці попрощались з легендарним "Грінкою". Це гасло Назарія Гринцевича із позивним "Грінка" стало чи не найвідомішим висловом юного бійця. Сьогодні в унісон його прокричали сотні вінничан, у пам’ять про Назарія, який віддав своє життя за Україну.

Embedded thumbnail for Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше