Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

15:12 27.06.2024

Під час матчу Україна-Бельгія на "Євро-2024" українські вболівальники розгорнули банер із зображенням полеглого вінничанина 21-річного Назарія Гринцевича із позивним "Грінка".

Портрет згенерований штучним інтелектом із фотографій 182 полеглих українських військових, які у цивільному житті належали до фанатських рухів українських клубів. Таким чином українці вкотре нагадати світу, що ці Герої могли б так само вболівати на трибунах, але віддали життя у війні розв'язаній росією. 

Нагадаємо, "Слухайте маму, їжте кашу, любіть Україну" - у Вінниці попрощались з легендарним "Грінкою". Це гасло Назарія Гринцевича із позивним "Грінка" стало чи не найвідомішим висловом юного бійця. Сьогодні в унісон його прокричали сотні вінничан, у пам’ять про Назарія, який віддав своє життя за Україну.

Embedded thumbnail for Банер з "Грінкою" розгорнули вболівальники під час матчу Україна-Бельгія на "Євро 2024"

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше