У Вінницькому гарнізоні відзначали День захисника та захисниць України

У Вінницькому гарнізоні відзначали День захисника та захисниць України

13:32 14.10.2021

В переддень свята захисників і захисниць України у Вінниці відбулася низка урочистостей. Із самого ранку в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ відбулось урочисте шикування із привітаннями присутніх воїнів та вшануванням загиблих героїв.

Генерал-лейтенант В’ячеслав Шамко, начальник штабу – заступник командувача Повітряних Сил ЗС України, подякував військовослужбовцям за патріотизм, мужність і відданість, з якою вони виконують обов’язки.
З нагоди свята багатьох офіцерів Командування Повітряних Сил Збройних Сил України заохотили відзнаками та грамотами. Окрім того, за зразкову службу декілька офіцерів отримали цінні подарунки.

Пам’ять про полеглих побратимів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до обелісків на Алеї Героїв вінничан та пам’ятника “Вони не повернулись з польоту”.

У Вінницькому гарнізоні відзначали День захисника та захисниць України

Відбулись урочистості й в центрі Вінниці. Покласти квіти до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку “Небесній сотні та загиблим Героям АТО” прийшли не лише представники органів місцевого самоврядування та військовослужбовці гарнізону, а й сотні простих вінничан разом із дітками. Малеча з букетами виглядала особливо щемливо. Продовжились урочистості у гарнізонному Будинку офіцерів. Святковим концертом захисників і захисниць України  привітали творчі колективи міста та області.

А на території Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, окрім традиційних урочистостей, помолились за Україну та її захисників. Цього дня тут освятили капличку. Чин освячення був звершений Собором духовенства Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ на чолі з її керівником архієпископом Михаїлом.

Нагадаємо, У Вінниці учаснику АТО/ООС Сергій Моргунов вручив сертифікат на придбання автомобіля.

Читайте також

Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«На лінії вогню» у Вінниці відкриється фотовиставка про бойовий шлях десяти бригад ЗСУ
«На лінії вогню»: у Вінниці відкриється фотовиставка про бойовий шлях десяти бригад ЗСУ
Детальніше
Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля вінничани закохались у його тюльпани
Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля: вінничани закохались у його тюльпани
Детальніше