У Гайсинському районі багатодітним родинам вручили сертифікати на ліжечка

У Гайсинському районі багатодітним родинам вручили сертифікати на ліжечка

15:21 09.06.2021

Заступник голови Вінницької облради Дмитро Чаленко 7 червня із робочою поїздкою побував у Гайсинському районі. Він ознайомився з роботою нового Центру надання адміністративних послуг, а також вручив двом багатодітним родинам сертифікати на дитячі ліжечка.

Новий ЦНАП у смт Сутиски, що у Райогородській громаді, відкрили наприкінці квітня. Його відкриття стало можливим завдяки програмі U-LEAD з Європою: це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, покращення якості надання адмінпослуг. На капітальний ремонт приміщення залучилися кошти з бюджету Ситковецької та Мельниківської сільських рад.

На цьому етапі тут створено 14 робочих місць та буде надаватись 136 адмінпослуг, - прокоментував Дмитро Чаленко. - Приємно спостерігати, що спільно вкладені кошти громад і співпраця з європейськими програмами дають свої результати. Завдяки такій співпраці громади покращують умови для обслуговування населення, розширюють надання адміністративних послуг та забезпечують комфортні умови для обслуговування потреб громадян.

Також Дмитро Чаленко відвідав дві багатодітні родини. Сімֹ’я Гуцаленків (с.Нижча Кропивна) виховує п’ятеро дітей, сім’я Герасимчуків (с.Райгород) – шестеро. Їм заступник голови обласної Ради вручив сертифікати на отримання дитячих ліжок-трансформерів.

У таких сім’ях, на мій погляд, ростуть діти, які з дитинства уміють активно жити і працювати в колективі, мають високий рівень відповідальності, розкривають свої таланти. Вірю, що з таких діток виростуть нові українські вчені, спортсмени, творчі та культурні діячі, – зазначив Дмитро Чаленко.

Благодійний проєкт реалізовується у рамках розвитку міжрегіональної співпраці щодо обміну досвідом по інтенсифікації індустріалізації територіальних громад Вінницької та Житомирської області.

Нагадаємо, багатодітні родини Мурафи отримають дитячі ліжечка.

Читайте також

У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше
У Гайсинському районі в ДТП постраждали четверо людей
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
У Дашівському ліцеї поліцейські провели день цивільного захисту
Детальніше
Громада попрощалась з Героєм - на війні загинув 22-річний син судді з Гайсина
Детальніше
У Гайсинській громаді горів житловий будинок
Детальніше