Жіноча баскетбольна Суперліга повернеться іграми в Одесі та Вінниці

Жіноча баскетбольна Суперліга повернеться іграми в Одесі та Вінниці

15:31 15.01.2025

Українська жіноча баскетбольна Суперліга після паузи на новорічні та різдвяні свята повернеться 18-19 матчами в Одесі та Вінниці.

Про це 15 січня інформує Федерація баскетболу України.

У Вінниці місцева команда гратиме проти аутсайдера столичного «Київ-Баскета». «Вінниця-МедУніверситет» виграла половину з восьми матчів, а «Київ-Баскет» має лише одну перемогу, - йдеться у повідомленні.

А в Одесі зіграють лідери чемпіонату України одеський «ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака» та «Франківськ-Прикарпаття». Команда з Івано-Франківська лідирує у чемпіонаті, вигравши шість матчів з восьми. А от «ІнтерХім» переміг у п'яти з восьми ігор.

Нагадаємо, у Вінниці відбувся відкритий міський турнір із баскетболу серед юнаків 2013 року народження та молодших. Захід присвятили Дню міста та Дню фізичної культури й спорту в Україні. 

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше