Вінницький спортсмен став переможцем міжнародного турніру у Хорватії

Вчора 15:03

Вінницький спортсмен Корюн Саградян став переможцем міжнародного турніру UWW Valamar Cup у Хорватії.

Про це повідомили у спортклубі “Сокіл”.

Міжнародний турнір UWW Valamar Cup з греко-римської боротьби відбувся 28 вересня у місті Пореч, Хорватія.

У змаганнях взяли участь 78 борців із 15 країн світу. У ваговій категорії 55 кг наш спортсмен Корюн Саградян продемонстрував надзвичайну майстерність та впевнено переміг усіх суперників, здобувши заслужене 1 місце, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 продемонстрували свої можливості на Всеукраїнських змаганнях із велоспорту. Додому вінничани повернулись з медалями та високими результатами.

Шахістів запрошують взяти участь у шаховому турнірі “Барська осінь - 2024”