Вінницький спортсмен поділився емоціями від перемог на міжнародних змаганнях

Вінницький спортсмен поділився емоціями від перемог на міжнародних змаганнях

11:13 16.04.2024

Своїми здобутками в баскетболі Сергій Слободянюк прославляє не лише Вінницю, але й всю Україну. Спортсмену – 29. Каже, досягти успіхів у грі вдалося завдяки наполегливості, жазі до перемоги та постійним тренуванням.

У баскетбол Сергія привів його дідусь. Тоді на десятирічного хлопця неабияке враження справили висота стрибків спортсменів, віртуозне володіння м’ячем та різноманітні техніки попадання у кільце.

Тренер юнака, Юрій Вікторович, зауважує, що хлопець вже у юному віці показував разючі результати: «Було приємно спостерігати за його спортивним зростанням та підкоренням нових вершин».

Вінницький спортсмен поділився емоціями від перемог на міжнародних змаганнях

Баскетболіст грав у складі команд Вінницького технічного фахового коледжу та Національного аграрного університету. Збірні, до яких потрапляв Сергій Слободянюк, неодноразово ставали переможцями та призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Наразі спортсмен залишається активним учасником БК «Вінниця» – провідної команди міста з баскетболу.

Найбільшими досягненнями вважає участь у Кубку Європи, де його команда виборола перше місце, та участь у складі національної збірної України з баскетболу серед осіб з порушенням слуху. Під час чемпіонату світу у 2023 році команда здобула третє місце.

В момент нагородження я накинув на спину український прапор. Пам’ятаю, як серце вистрибувало від хвилювань, а мурашки продовжували покривати тіло. Бути українським спортсменом зараз дуже відповідально, адже саме ти показуєш силу країни, яка бореться за свою незалежність, – поділився емоціями спортсмен.

Наразі Сергій Слободянюк готується до чемпіонату Європи, який буде проходити у Туреччині. Найважливішим елементом для здобуття перемоги спортсмен вважає командну роботу.

Один учасник не зможе перемогти суперників. Баскетбол – це командна гра, і всі здобутки як і у міських, так і у міжнародних змаганнях залежать від командної гри кожного учасника, – розповідає Сергій.

Окрім того, баскетболіст практикує і тренерську діяльність. Ділиться власним досвідом з молоддю та допомагає юним спортсменам розвивати їхній потенціал і досягати нових висот у баскетболі.

Вінницька громада пишається своїми спортсменами, які попри війну продовжують займатись улюбленою справою та ведуть Україну до перемог, нагадують усьому світу, що наша країна продовжує свою боротьбу за Незалежність та світові цінності.

Нагадаємо, на чемпіонаті з баскетболу Вінницької області серед юнаків 2007 року народження та молодше перше місце у ДЮСШ «Колос» з Бару. Про це інформує федерація баскетболу Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці відбувся чемпіонат міста з хокею на траві приурочений до Міжнародного дня захисту дітей
Детальніше
15 особистих та 50 командних медалей вибороли вінничани на чемпіонаті зі спортивної радіопеленгації
Детальніше
2 червня у Вінниці обмежать рух транспорту через благодійний забіг
Детальніше
У Вінниці обрали переможця Чемпіонату спікерів “VERBUM”
Детальніше
Міжуніверситетський турнір з Counter-Strike виграли студенти технічного університету
Детальніше
Як проходять тренування художніх гімнасток в одній зі спортивних шкіл Вінниці
Детальніше