Вінницькі ветерани успішно виступили на спортивному змаганні «Київ Незламний»
У столиці відбулися щорічні спортивні змагання для ветеранів та військових «Київ Незламний», що об’єднали близько 500 учасників з різних куточків України. Серед них – вінницькі ветерани Армен Гарибян та Ярослав Фіногенов, які гідно представили наше місто.
За словами Армена Гарибяна, спортивний захід пройшов у дружній атмосфері та став важливим майданчиком для зустрічі Захисників і Захисниць, які щодня демонструють силу волі, витримку та незламний характер.
Учасники випробували себе в шести адаптивних дисциплінах: жим лежачи, ривок гирі, ейрбайк, веслування на тренажері Concept-2, стронгмен та інвастронг. Це вже четвертий етап із восьми, за результатами яких відбудеться відбір до Національної збірної України для участі в міжнародних змаганнях Arnold Classic Europe, – розповів ветеран.
Вінницькі спортсмени показали високі результати
Армен Гарибян (група нозології N1):
- Жим лежачи 100 кг за 1 хв – 25 разів, 1 місце,
- Ривок гирі 24 кг за 1 хв – 34 рази, 1 місце,
- Ейрбайк 30 ккал – 28,77 секунд, 1 місце.
Ярослав Фіногенов (група нозології N2-N2):
- Жим лежачи 60 кг за 1 хв – 44 рази, 2 місце,
- Ривок гирі сидячи (дві по 16 кг) за 1 хв – 49 разів, 2 місце,
- Ейрбайк 30 ккал – 16,9 метрів за 1 хв, 4 місце.
Також у Києві відбувся чемпіонат України зі стронгмену, де тренер вінницьких ветеранів Сергій Грачов виборов бронзову нагороду.
Голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський привітав ветеранів та зазначив, що ці змагання стали ще одним доказом незламності українського народу.
Дякуємо кожному і кожній, хто нині перебуває на передовій та дає змогу робити важливі речі в тилу. Сьогоднішні змагання символізують велику перемогу людини над обставинами, – наголосив Сергій Краєвський.
Нагадаємо, департамент соціальної політики Вінницької міськради спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд допомоги військовослужбовцям» організовує проєкт «Історії незламних сердець». Подія присвячена Міжнародному дню сім’ї, що відбудеться 15 травня.