Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць

Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць

13:49 23.04.2024

«Це велика честь – представляти країну на міжнародних аренах»: вінницькі акробатки демонструють світу українську міць.

Аліна Пугач, Каріна Островська, Еліна Козачанська – вінницька трійка зі спортивної акробатики. У кожної з атлеток свій шлях до спорту, та останніх три роки вони ідуть однією дорогою – як один механізм, тренуються та здобувають перемоги разом.

Досягати висот допомагає чемпіонкам Заслужений тренер України Юрій Голяк. Шість занять на тиждень, а перед змаганнями – дванадцять. Саме стільки часу витрачають дівчата на зміцнення м’язів, розвиток рівноваги та координацію рухів. Доводиться добряче попотіти, аби тисячі людей змогли насолодитися красиво виконаною вправою.

Вінничанки – майстри спорту України, володарки багатьох всеукраїнських і світових нагород. Бельгія, Польща, Португалія, Америка, Болгарія – і це ще не всі країни, де завдяки Аліні, Каріні та Еліні український прапор майорів над п’єдесталом переможців, вкотре нагадуючи світу про жахіття війни в Україні.

Як розповідають спортсменки, перемог було багато, але найбільше вони пишаються своїми досягненнями на:

  • чемпіонаті Європи (серед дорослих) у 2023 році, де вибороли 3 місце;
  • кубку світу (серед дорослих) – 2 місце;
  • всеукраїнському турнірі Vin Acro Cup – 1 місце.

Найвідповідальніше як і у нас, так і у будь-якому іншому спорті – це те, що від тебе залежить результат всієї країни. Це велика гордість і честь – представляти Україну на міжнародних аренах, – кажуть акробатки.

Нагадаємо, попри негоду, що спіткала гру, вінничани вразили своїм професіоналізмом на хокейному полі. На стадіоні Центрального парку імені М. Леонтовича у Вінниці проходив захопливий чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2008-2009 років народження. Команда ХК «Вінниця 1981-МДЮСШ №1» здобула «срібло» престижного змагання.

Embedded thumbnail for Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць

Читайте також

1460 днів у неволі у Вінниці нагадали світові про ціну свободи та героїзм Маріуполя
1460 днів у неволі: у Вінниці нагадали світові про ціну свободи та героїзм Маріуполя
Детальніше
Координати болю, що стали мистецтвом вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Координати болю, що стали мистецтвом: вінничан запрошують на виставку про загиблих героїв «Азову»
Детальніше
У Вінниці 24 травня обмежать рух транспорту через триатлон та напівмарафон
У Вінниці 24 травня обмежать рух транспорту через триатлон та напівмарафон
Детальніше
Вінницькі баскетболістки посіли четверте місце на міжнародному турнірі в турецькій Бурсі
Вінницькі баскетболістки посіли четверте місце на міжнародному турнірі в турецькій Бурсі
Детальніше
636 матчів та нестримні емоції чим запам’ятається наймасовіший футзальний сезон Вінниці
636 матчів та нестримні емоції: чим запам’ятається наймасовіший футзальний сезон Вінниці
Детальніше
Вінницькі акробати отримали сучасний зал для підготовки до міжнародних змагань
Вінницькі акробати отримали сучасний зал для підготовки до міжнародних змагань
Детальніше