Вінницька «Нива» в рамках 1/32 фіналу VBET Кубку України прийматиме першолігову «Юксу»
Ось і настав час кубкових баталій. «Нива» (Вінниця) розпочинає свій шлях у VBET Кубку України сезону 2025/2026 років.
Про це інформує пресслужба вінницького футбольного клубу.
У 1/32 фіналу підопічні Юрія Ярошенка зустрінуться з ФК «ЮКСА» (Тарасівка, Київська область). Гра пройде 24 серпня у Вінниці, на полі НТБ «Нива» (вул. Зулінського, 29-А). Початок – о 15.30, - йдеться у повідомленні.
Наразі «ЮКСА» є середняком Першої ліги чемпіонату України. Водночас «Нива» поки що «в хвості» групи «А» Другої ліги. Тож вона має чудовий шанс реабілітуватися за попередні невдачі в чемпіонаті.

Попереду нас чекає запекла боротьба, адже кубкові матчі не пробачають помилок. Ми віримо у нашу команду та запрошуємо уболівальників підтримати хлопців. Разом ми – сила, яка здатна додати енергії на полі та допомогти зробити крок до наступного етапу, - наголошують у клубі.
Нагадаємо, у рамках третього туру чемпіонату України з футболу (Друга ліга, група «А») вінницька «Нива» приймала «Атлет» (Київ). Це старожил аматорських змагань, який вперше за 55-річну історію свого однойменного ДЮСШ здобув професіональний статус.