Вінничанин здобув три нагороди на всеукраїнських змаганнях «Сильні України»

Вінничанин здобув три нагороди на всеукраїнських змаганнях «Сильні України»

14:02 27.05.2025

Понад 270 ветеранів і чинних військовослужбовців з 15 областей України з’їхалися до Кропивницького, щоб взяти участь у всеукраїнських змаганнях «Сильні України».

Спортивний захід мав особливу місію – підтримати реабілітацію Захисників й Захисниць через спорт, залучити ветеранів і ветеранок до адаптованих фізичних активностей. Вінничанин Армен Гарибян здобув дві золоті та одну срібну нагороду.

Учасники та учасниці змагалися у п’яти спортивних дисциплінах, розроблених для покращення фізичного та психологічного стану після поранень і травм: жим штанги лежачи, веслування на тренажері, ривок гирі, аеробайк та факультативна дисципліна – інвастронг (набір полегшених вправ для залучення більшої кількості учасників із різним рівнем підготовки).

Серед тих, хто вразив своєю силою духу й результатами, був і вінничанин Армен Гарибян – представник групи назології №1. Він продемонстрував неабияку витривалість та спортивну майстерність, здобувши одразу три нагороди:

  • 1 місце у ривку гирі: 24 кг – 34 рази за 1 хвилину
  • 1 місце в аеробайку: 30 ккал за 27,97 секунди
  • 2 місце у жимі штанги: 100 кг – 23 рази за 1 хвилину.

Ці результати – не лише особисте досягнення спортсмена, а й гордість для всієї вінницької громади.

Наші ветерани – приклад незламності. І такі перемоги – не лише спортивний результат, це доказ того, що відновлення можливе, а сила – в єдності та підтримці. Ми й надалі будемо створювати умови для залучення наших героїв до спорту, адже це один із найефективніших шляхів реабілітації, – прокоментував голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Нагадаємо, в Одесі відбулись спортивні всеукраїнські змагання серед ветеранів «Сильні України». Перший у сезоні турнір зібрав більш як 300 учасників із різних регіонів країни.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Вінниця готується до найголовнішого шахового змагання області серед юнаків та дівчат
Вінниця готується до найголовнішого шахового змагання області серед юнаків та дівчат
Детальніше
У Тульчині “живим коридором” зустрічатимуть померлого військовослужбовця
У Тульчині “живим коридором” зустрічатимуть померлого військовослужбовця
Детальніше
Вінниця зустрічатиме “на щиті” бойового медика штурмової бригади
Вінниця зустрічатиме “на щиті” бойового медика Третьої штурмової бригади
Детальніше
У Зарванцях зустрічатимуть “живим коридором” загиблого земляка
Вінницька громада зустрічатиме “живим коридором” загиблого на фронті старшого бойового медика роти
Детальніше
Вінниця прощається з 36-річним молодшим сержантом, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 36-річним молодшим сержантом, який загинув на Донеччині
Детальніше