Вінничанин фінішував 66 у груповій велошосейній гонці на Олімпіаді-2024

Вінничанин фінішував шістдесят шостим у груповій велошосейній гонці на Олімпіаді-2024

13:03 05.08.2024

Український велогонщик, вінничанин Анатолій Будяк фінішував 66 у груповій велошосейній гонці на Олімпіаді-2024 у Парижі.

Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Українець завершив змагання з відставанням від олімпійського чемпіона, бельгійця Ремко Евенепулу, у понад 19 хвилин, - йдеться у повідомленні.

Для нашого велогонщика Ігри у Парижі — другі у кар'єрі. На минулій Олімпіаді у Токіо спортсмен посів 56 місце.

Олімпійські ігри для кожного спортсмена — це пріоритет. І кожен спортсмен хоче тут взяти участь. Гонка була складна, сподівався показати результат краще, але по дистанції було спекотно і великий караван машин. Невчасно взяв води, мені не вистачило, щоб втриматися з лідерами цієї гонки, — сказав спортсмен в коментарі.

Нагадаємо, цьогоріч літні Олімпійські ігри триватимуть у столиці Франції — до 11 серпня. Україну там представляють 140 спортсменів у 23 видах спорту, зокрема 2 спортсмени з Вінниччини.

У Вінниці відбулась прем'єра довгоочікуваного документального фільму "Атлети війни"