Вінничанка Злата Величко стала Чемпіонкою України з художньої гімнастики

Вінничанка Злата Величко стала Чемпіонкою України з художньої гімнастики

16:39 09.04.2024

Вінницькі гімнастки готуються підкорювати всеукраїнські та міжнародні п’єдестали. Щоденні тренування та весь вільний час, присвячений спорту, приніс 13-річній Златі Величко омріяну перемогу на цьогорічному чемпіонаті України з художньої гімнастики.

Дівчина перейшла в розряд кандидати в майстри спорту і здобула “золото” у вправі зі стрічкою.

Нагадаємо, вихованки клубу «Elite» вдало представили Вінницю й Україну на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Friendship Cup. Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Embedded thumbnail for Вінничанка Злата Величко стала Чемпіонкою України з художньої гімнастики

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше