Вінничанка здобула найвищу нагороду молодіжної першості зі змішаних єдиноборств ММА в Сербії

13:13 06.04.2024

Вінничани результативно виступили на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА в Сербії — зокрема, нагороду найвищого гатунку молодіжної першості здобула Яна Шелемба.

Про це 6 квітня інформує Тростянецька селищна територіальна громада

Цього разу у фіналі змагань уродженка Тростянецького району перемогла суперницю з Естонії. А того року Яна стала чемпіонкою світу серед молоді, - йдеться у повідомленні.

Також у змаганнях серед молоді виборола Олександра Скоробогач, яка виступала у ваговій категорії до 47 кг. Олександра - вихованка тульчинського клубу "Гепард". Представниця клубу "Боєць" Анастасія Городівська стала бронзовою призеркою континентальної першості. Вона виступала у ваговій категорії 52 кілограми.

Серед спортсменів віком від тринадцяти до сімнадцяти років Вінниччину представляли одинадцять хлопців і дівчат, які здобули вісім нагород:

• одну золоту,
  • дві срібних,
  • п'ять бронзових.

Зокрема на вищу сходинку п'єдесталу пошани піднялася Олена Калачик з Хмільника. Вона змагалася серед наймолодших U-13.

Таким чином подоляни зробили свій внесок у командну перемогу українців, які у всіх трьох вікових групах здобули 55 медалей, з них 17 золотих.

Нагадаємо, в спортивному залі ліцею №3 міста Бар відбувся новорічний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Про це інформує Барська міська рада.

У Вінниці відбувся забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у ЗСУ