Вінничанка Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед дорослих

Вінничанка Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики за сумою двоборства

12:20 16.02.2024

Збірна України здобула ще шість медалей на чемпіонаті Європи 2024 року з важкої атлетики, який відбувається у Софії (Болгарія). Володарками нагород стали Ганна Давидова і Світлана Самуляк.

Обидві українки піднялися на п'єдестал у ваговій категорії до 64 кг.

Вінничанка Ганна Давидова стала чемпіонкою Європи за сумою двоборства (220 кг), а також виборола два "срібла" – у ривку (100 кг) та поштовху (120 кг).

Світлана Самуляк завоювала "золото" у ривку (101 кг) та "бронзу" у поштовху (118 кг), а за сумою двоборства виграла "срібло" (219 кг).

Євро-2024 з важкої атлетики. Вага до 64 кг (жінки)

1. Ганна Давидова (Україна): 100 (ривок) + 120 (поштовх) = 220 кг
  2. Світлана Самуляк (Україна): 101 + 118 = 219
  3. Вікторія Волк (Польща): 94 + 121 = 215

Давидова вперше в кар'єрі здобула медалі чемпіонату Європи. Самуляк вдруге поспіль стала призеркою континентальної першості, торік вона здобула три "срібла" у вазі до 55 кг.

Загалом Україна на Євро-2024 з важкої атлетики має вже десять медалей: 5 золотих, 4 срібні та одну бронзову.

Нагадаємо, здобутки українських спортсменів не обмежуються кордонами. В активі важкоатлетів України регіональні, національні, міжнародні чемпіонати.